MÖBLER / Bord / Lampbord 15684212
nr 1568 4212
Lampbord
pelarfot, rokokostil. Diameter: ca 40 cm. Höjd: 59 cm
Kondition: smärre slitage, märken och skador
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 2 oktober 2023
kl 19:18:26
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr